Kullanıcı hesabı oluşturma ve kullanım hakkında bilgiler
Kullanıcı hesabı oluşturma ve kullanım hakkında bilgiler
Giriş sayfasından kayıt ol butonuna basarak kayıt ekranına geçebilirsiniz.
Üye olduğunuzda Kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.
GaziantepUniversitesi.com sitesi şimdilik sadece Türkiye'de bulunan GSM operatörlerine kayıt izini vermektedir.
Sitemizde "beni hatırla" seçeneği yoktur, oturum zaman aşımı süresi dolduğunda tekrar giriş yapmanız gerekir ve bu sizin için güvenlidir.
Şifrenizi unuttuğunuzda giriş sayfasında bulunan şifremi unuttum linkine tıklayıp, eposta adresinize sıfırlama linki gönderebilirsiniz.
Telefon numaranız ve mail adresinizin doğru olduğundan emin olun, telefon numaranız ve mail adresiniz sitemizde yalnızca bir kez kullanılabilir, bu bilgilerinizi sadece siz görebileceksiniz diğer bu bilgilerinizi göremezler.
Kayıt olduktan sonra hakkında bölümüne ilgi alanı ve meslek bilgilerinizi giriniz, menülerimiz arasında meslek grupları bulunmaktadır, kendi mesleğinizdeki veya diğer meslekteki kullanıcılara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Eğer meslek grubu seçmezseniz profiliniz gruplar arasında görünmeyecektir.
Hakkında bölümünde her kullanıcının referans kodu bulunmaktadır ve aynı bölümde referans kodu girebileceğiniz bir alan bulunmaktadır, referans kodunu GaziantepUniversitesi.com sitesini tavsiye ettiğiniz kullanıcılar aktif ettiğinde, hem siz hemde referans kodunu aktif eden üye 1 drc kazanır, kazandığınız referans bakiyesi talep edilemez (₺)TL karşılığı yoktur sadece site içerisinde kullanılabilir.
Yardım bölümünden dokuzren.com sitesindeki menü ve özellikler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Kayıt olabilmek için en az 2010 yılında doğmuş olmanız gereklidir.
Hesap kapatma işlemleri için, kullanıcı girişi yaparak ( Yardım ) menüsünden "destek talebi gönder" butonuna basarak hesap işlemleri için talepte bulunabilirsiniz.


Dikkat edilmesi gerekenler
Emniyeti, güvenliği ve kaliteyi arttırmak için kullanıcılara düşen görevler vardır.
Birden fazla hesap kullanılması yasaktır, telefon ve mail adresleri bir hesap için kullanılabilir.
GaziantepUniversitesi.com sitesi şimdilik sadece Türkiye'de bulunan GSM operatörlerine kayıt izini vermektedir.
GaziantepUniversitesi.com sitesine kayıt olurken kullanılan telefon numarası ve mail adresi kullanıcı tarafından değiştirilmemektedir.
Paylaştığınız içeriklerin toplum ahlakını bozan, yasadışı etkinlik içeren ve rahatsız edici içerik olmamasına dikkat ediniz.
Paylaştığınız içeriklerde içeriğin hak sahibi varsa kendisinden izin alınmalı, paylaşılan görsellerde bir kimse varsa görsel, o kişinin izni dahilinde paylaşılmalı.
Emniyet ve güvenliği üst düzeyde tutmak kullanıcıların elindedir, GaziantepUniversitesi.com sitesi elinden geleni yaparak kullanıcılara güvenli ve temiz bir ortam sunmakta, önemli olan özel bilgilerinizi şifreleme ile korumaktadır.
Kullanıcılar kart bilgisi, kimlik numarası veya detaylı adres bilgisini hiçkimse ile paylaşmamalıdır.
Size yardımcı olmak maksadı ile sizden bilgi isteyenlere itimat etmeyiniz, kendisini yönetici olarak tanıtan kişilere hiçbir bilgi vermeyiniz, GaziantepUniversitesi.com sitesi sizden hiçbir zaman kart numarası, şifre veya kimlik numarası istemez.
Diğer kullanıcılarımız ile irtibat kurarken rahatsız edici bir tavır içerisinde olmamanız gerekir. İrtibat kurabilmek için arkadaş olarak eklemeniz gerekmektedir, eklemek istediğiniz kullanıcı isteğinizi kabul etmez ise ısrarcı olmamanız gerekir.
İçerik paylaşırken diğer kullanıcıların haklarını korumanız gerekmektedir, başkalarına ait hakları veya yasaları ihlal eden herhangi bir içerik paylaşmamalısınız, Kullanıcı sözleşmesinde belirtildiği gibi tüm sorumluluk paylaşana aittir.
Kullanıcılarımızın mülkiyet haklarını korumak için şikayet et seçenekleri kullanmaktayız, kullanıcı profillerinden veya paylaşımların sağ üst kısmından şikayet et seçeneği bize bildirebilirsiniz.
Aynı zamanda uygunsuz gördüğünüz paylaşım ve yayın içeriklerini şikayet edebilirsiniz, çok sayıda şikayet alan yayın ve paylaşımlar herkese açık gösterimden kaldırılır, sonrasında değerlendirilip gerekli görüldüğünde profilinden silinir.
Kuralları ihlal eden içerik paylaşımı yapan ve çok sayıda şikayet alan kullanıcıların hesapları incelenir, gerekli gördüğümüzde hesapları kapatılır.
Rahatsız eden bir kullanıcı ile karşılaşırsanız engelleyebilirsiniz, profilinizi, yayınlarınızı ve paylaşımlarınızı göremez.
Merak ettiklerinizi yardım bölümünde ilgili başlıklar altında bulabilirsiniz, duyarlılığınız için teşekkür ederiz.

GaziantepUniversitesi.com © 2017